Страници: 1 [2] 3 4 Разпечатай
Автор Тема: КЛАСИРАНЕ НА СТУДЕНТИТЕ 1-ВИ КУРС НА МУ- СОФИЯ(общежития)  (Прочетена 19003 пъти)
jack
Капитан
Публикации: 379

« Отговор #15: 01 септември 2013, 15:19:10 »

Голям късмет съм извадил,че са ми написали трите имена,иначе става голяма обърквация.
Тези с еднаквите имена трябва да си погледнат бала според мен.FunkyMonks,погледни бала на другото момиче,ако твоят е по-висок,трябва да си в 25 блок!Не съм на 100% сигурен,това ми го каза момче,което е било в същата ситуация миналата година!
Честито на всички колеги!Ще се видим след две седмици! Намигване

А въобще остават ли неприети студенти в общежитията?
Би било много голяма простотия, да не успеят да осигурят за спане на студентите си.
Активен

Студент в Медицински университет - гр. София!
kolichkata
Новобранец
*
Публикации: 41

« Отговор #16: 01 септември 2013, 15:26:42 »

Доколкото видях,в линка ( http://www.medfaculty.org/forum/index.php?topic=7947.0 ) пише,че неприетите студенти трябва да подадат документи от 09.09 до 12.09 и участват във второ класиране,което ще излезе на 13.09.
Активен
blue_butterfly
Новобранец
*
Публикации: 4

« Отговор #17: 01 септември 2013, 15:29:29 »

Здравейте!  Усмихнат По повод на обявеното класиране и настаняване в общежитията, имам въпрос. Не искам да прозвуча неблагодарно. Радвам се, че съм класирана за общежитие. Въпросът ми е следния - възможно е ли е да се събера със студент от друг университет (СУ) в една стая?
Активен
jamc
Сержант
**
Публикации: 55

« Отговор #18: 01 септември 2013, 15:32:43 »

здравейте,някой може ли да каже нещо за 11 блок,търпимо ли е г/д положението (ток,вода...)
http://www.medfaculty.org/obshtejitia-i-stolove.html Това намерих аз
    Усмихнат ,нз ще ходя да го видя...пък ще видиме,ти в кой си

Има хубави и лоши стаи, не хубави и лоши блокове. Зависи къде попаднеш. Виж аз имам вода и ток, няма парно. Широка усмивка Пазачите са пекани хора, с пропуски няма проблеми.  Намигване
Активен
FunkyMonks
Новобранец
*
Публикации: 7

« Отговор #19: 01 септември 2013, 15:38:52 »

kolichkata ,мерси за отговора.  Усмихнат
Активен

Do you  think is it normal
to go through life,oh,so formal?
argarita
Новобранец
*
Публикации: 7

« Отговор #20: 01 септември 2013, 15:40:10 »

моге ли да се прави размяна
Активен
activ_94
Новобранец
*
Публикации: 2

« Отговор #21: 01 септември 2013, 16:02:29 »

а къде се намира 40б? и нали там е настанителната комисия?

40б се намира срещу спирката на 280 автобус ако така може да те ориентирам някак си Усмихнат
иначе и моето име е объркано писали са ме с име и презиме,а не име и фамилия :Д колеги ще се видим на 16 Намигване
Активен
simonaa
Сержант
**
Публикации: 50

« Отговор #22: 01 септември 2013, 16:16:22 »

здравейте,някой може ли да каже нещо за 11 блок,търпимо ли е г/д положението (ток,вода...)

Има хубави и лоши стаи, не хубави и лоши блокове. Зависи къде попаднеш. Виж аз имам вода и ток, няма парно. Широка усмивка Пазачите са пекани хора, с пропуски няма проблеми.  Намигване
XАХАХАХ как така няма парно Широка усмивка
Активен
jamc
Сержант
**

« Отговор #23: 01 септември 2013, 16:19:46 »

Има хубави и лоши стаи, не хубави и лоши блокове. Зависи къде попаднеш. Виж аз имам вода и ток, няма парно. Широка усмивка Пазачите са пекани хора, с пропуски няма проблеми.  Намигване
XАХАХАХ как така няма парно Широка усмивка
Ей така няма. Широка усмивка Други топла вода нямат. Общежитията ще са ви най-малкия проблем в унито. Първият семестър особено, на толкова глупости и несправедливости ще се нагледате Широка усмивка

Иначе за блоковете сигурно ще се наложи някой друг лев за това-онова, обаче хубавото е, че може да си запазваш стаята за през лятото и може да си в нея докато завършиш. Намигване
« Последна редакция: 01 септември 2013, 16:23:06 от jamc » Активен
Fa7a
Полковник
Публикации: 4337

« Отговор #24: 01 септември 2013, 16:32:07 »

40б се намира срещу спирката на 280 автобус ако така може да те ориентирам някак си Усмихнат

Коя от 34-те му спирки  Широка усмивка

П.П. http://www.bgmaps.com/link/7249B1F2C6BAC729C68F16E865B92A4F
« Последна редакция: 01 септември 2013, 16:37:29 от Fa7a » Активен

Котката не се интересува какво говорят за нея мишките! Намигване
jamc
Сержант
**

« Отговор #25: 01 септември 2013, 16:48:59 »

Коя от 34-те му спирки  Широка усмивка

П.П. http://www.bgmaps.com/link/7249B1F2C6BAC729C68F16E865B92A4F

Спирката според център за градска мобилност се казва "ДЕТСКИ ЯСЛИ", обаче ако питаш някого по улицата ще те гледа криво. Всеки я знае като спирката "на Баба яга (магазин)" Ако пътуваш с автобус или влак хващаш маршрутка N:5 на гарата и казваш на чичката да ти спре на спирката след Фантастико. После ще вървиш малко. Блоковете си ги вижте на гугъл мапса. Усмихнат
Активен
pipi_
Сержант
**
Публикации: 94

« Отговор #26: 01 септември 2013, 16:58:33 »

Някакви отзиви за блок 40? Моят син е получил стая там.
Активен
kolichkata
Новобранец
*
Публикации: 41

« Отговор #27: 01 септември 2013, 17:00:58 »

Някой може ли да ми каже,кога ще е най-добре да се записваме?Стаите на място ли се дават,или предварително е разпределено,кой къде ще е?
Активен
M.B.
Сержант
**
Публикации: 72

« Отговор #28: 01 септември 2013, 17:55:20 »

FunkyMonks i az se obykah imenata ni syvpadat , no pri zapisvaneto utochnih , che iskam da sym v 6 ti blok i predpolagam , che sa mi uvajili molbata i sa me nastanili tam ;}}}

Значи си в 6 блок, а другото момиче в другия, всички, които са изявили желание за 6 блок настанени там, за разлика от някои, които са писали други блокове в Студ. град, където местата за определен блок са дефицит и са настанени по другите блокове, след края на кампанията става размяна по стаи, между блокове и тнт,
Активен

"В Българското Изкуство няма грешно изпълнение на техниката.Има грешно завършване на тенхиката,според самите последствия."
ДошО Atarashi Gradmaster Penev O o
jack
Капитан
Публикации: 379

« Отговор #29: 01 септември 2013, 19:39:42 »

Какво представлява подаването на документи за 2ро класиране и може ли някой друг да записва лицето, понеже е от друг град? Ще се радвам поне на това да отговорите.
Активен

Студент в Медицински университет - гр. София!
Страници: 1 [2] 3 4 Разпечатай
Отиди на: