Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23 Разпечатай
Автор Тема: КСК 2014  (Прочетена 30472 пъти)
mims123
Сержант
**
Публикации: 66

« Отговор #60: 20 август 2013, 13:04:09 »

Искам да попитам тези, които се готвят за КСК 2014, как учат темите по биология - както са по конспект или просто четете от учебниците като ще изчакате да излязат конспектите за КСК 2014?
Активен
iva_mupleven
Новобранец
*
Публикации: 8

« Отговор #61: 20 август 2013, 13:20:52 »

Продавам теми по химия: теоретичните въпроси; теми по органична и неорганична химия за решаване на логическите задачи. Ако има заинтересовани, пишете на лично. Усмихнат Темите съм получила от учител, напълно изчерпателни, подробни, включват механизмите, които не присъстват в учебниците в гимназията. Темите за теоретичния въпрос включват всичко, което влиза и в 5-те университета, тъй като винаги има малки разминавания.
Активен

Красотата няма да спаси света, но дефицитът на интелект и възпитание, ще го съсипе.
iliyana
Новобранец
*
Публикации: 1

« Отговор #62: 22 август 2013, 15:34:13 »

Искам да попитам тези, които се готвят за КСК 2014, как учат темите по биология - както са по конспект или просто четете от учебниците като ще изчакате да излязат конспектите за КСК 2014?
Аз уча темите по биология за 9ти и 10ти клас от сегашния конспект.8ми клас ще го уча като излезе новият. Усмихнат
Активен
veniiv
Лейтенант
Публикации: 101

« Отговор #63: 22 август 2013, 18:23:18 »

Аз уча темите по биология за 9ти и 10ти клас от сегашния конспект.8ми клас ще го уча като излезе новият. Усмихнат

И аз правя така.
Активен

Дентална медицина | курс МУ-София
vasileva94
Новобранец
*
Публикации: 12

« Отговор #64: 23 август 2013, 10:49:45 »

здравейте, ако имате нужда от теми по двата предмета и ПЪЛНО разписаните задачи по НХ и ОХ ..пишете ми да се разберем за цената.! Приеха ме дентална медицина на първо класиране с много добри и отлична оценка ! Успех
Активен
will0
Новобранец
*
Публикации: 32

« Отговор #65: 23 август 2013, 17:31:35 »

Въпросът ми малко може да прозвучи глупав но искам да попитам как мога да балансирам всичко още съм 11 клас уча уроците по биология и ще ходя на частни уроци по химия но докато правя всичко това няма да ми остане никакво време за другите предмети и може би по тях нямам да имам добри оценки и дипломата ми в края на 12-ти клас може да спадне та има ли смисъл да обръщам внимание на тях тъй като искам да следвам медицина  Нерешително
Надявам се някой да ми отговори..Благодаря предварително!!
Активен
raul_gonzalez
Новобранец
*
Публикации: 26

« Отговор #66: 23 август 2013, 18:33:48 »

Въпросът ми малко може да прозвучи глупав но искам да попитам как мога да балансирам всичко още съм 11 клас уча уроците по биология и ще ходя на частни уроци по химия но докато правя всичко това няма да ми остане никакво време за другите предмети и може би по тях нямам да имам добри оценки и дипломата ми в края на 12-ти клас може да спадне та има ли смисъл да обръщам внимание на тях тъй като искам да следвам медицина  Нерешително
Надявам се някой да ми отговори..Благодаря предварително!!

Съсреодоточавай се върху биологията и химията и това е.Оценките от другите предмети в дипломата  за нищо няма да ти служат,освен за "престиж".
Активен

Медицина - II курс МУ Варна
Mortuary
Полковник
Публикации: 2190

« Отговор #67: 23 август 2013, 19:25:08 »

То пък един престиж... Никой не го интересува.  Широка усмивка
Активен

*DEAD* m0nsterkIll : kak da si kupq pistulet koto pravi samo glavi ?

Insomniac
Капитан
Публикации: 322

« Отговор #68: 23 август 2013, 20:20:24 »

Е не е чак толкова трудно да имаш висока диплома и да учиш за КСК. Щом аз съм успял, а съм голям мързел...  Ухилено
Активен

МУ Варна - Медицински факултет - ІІI курс
will0
Новобранец
*

« Отговор #69: 23 август 2013, 20:37:34 »

Според вас добре ли е в края на 12-ти клас за матурата по свободно избираемия предмет да си избера биология тъй като в МУ  също ще се има в предвид оценката в балообразуването Нерешително
Активен
iva_mupleven
Новобранец
*

« Отговор #70: 23 август 2013, 20:50:02 »

Ако имаш 6 в дипломата по биология, избери си философия най-добре - най-лесната е. Аз се подготвих за философията за 4 часа и я взех с 5.56. А биологията, ако държиш матура задължително оценката ти се взима при балообразуването. А е абсурдно да изкараш 6.00, тай като влиза много материал не само този който е за кандидат-студентските изпити.
Активен

Красотата няма да спаси света, но дефицитът на интелект и възпитание, ще го съсипе.
Insomniac
Капитан
Публикации: 322

« Отговор #71: 23 август 2013, 21:06:45 »

Ако си добър по биология, записвай я. Това е една от най - лесните матури. Мен ме убеждаваха да избера английски език, нищо че с биологията са ми на едно ниво, но щях да сбъркам. Рискувах с биология и имах 6.00. Не слушай хората и избери предмета, с който ще се справиш най - добре.
Активен

МУ Варна - Медицински факултет - ІІI курс
raul_gonzalez
Новобранец
*
Публикации: 26

« Отговор #72: 23 август 2013, 22:28:37 »

А биологията, ако държиш матура задължително оценката ти се взима при балообразуването. А е абсурдно да изкараш 6.00, тай като влиза много материал не само този който е за кандидат-студентските изпити.

Дали?  Ухилено Държах матура биология и изкарах 98 от 100 точки Намигване Матурата по биология си е баламска отвсякъде и ако се готвиш както трябва за изпитите,то матурата няма да ти е никакъв проблем Усмихнат
Активен

Медицина - II курс МУ Варна
iva_mupleven
Новобранец
*

« Отговор #73: 24 август 2013, 11:17:46 »

Да, но аз исках да наблегна върху това, че оценката се взима задължително при балообразуването. Ако имаш 6 като оценка по биология в дипломата, а на матурата по биология имаш 5.50 или 5.75 или 5.85 пак не е 6 и в този случай би се получила много нелепа ситуация. И съответно балът пада, а за него всяка стотна е от значение. А този, който е изкарал 6 на матурата, радвам се за него. Но всеки кандидат-студент много добре трябва да прецени възможностите си, за да не съжалява после. Със здраве Намигване
Активен

will0
Новобранец
*

« Отговор #74: 24 август 2013, 15:10:43 »

В дипломата ми по биология вероятно ще имам 6.. още не съм сигурен ,но мисля ,че  ще си избера пак по-трудното т.е биологията щото в нашето училище най добре ни подготвят за матурата по биология..Дано да успея
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23 Разпечатай
Отиди на: