Страници: 1 [2] Разпечатай
Автор Тема: работа...  (Прочетена 7910 пъти)
calendula_off
Полковник
Публикации: 835

« Отговор #15: 31 юли 2012, 15:41:43 »

Искам да попитам първокурсниците по медицина най-вече...успявате ли да работите и да изкарвате допълнително парички или не стига времето от учене? Споделете моля...
П.С. Нека в темата да отговарят и от 2ри,3ти курс и т.н....може и от другите специалности Усмихнат
Трудно е,но не и невъзможно.
Ако си организиран човек ще съчетаеш двете неща.
Има хора във форума,които ме познават и знаят,че отлично се справям не с две,а с три дини под една мишница.Но пак ти казвам,всичко е до организация и самодисциплина.
Ако си решил/а да започнеш работа първо си виж програмата,понякога ще се налага с друга група да отработваш упражненията.Съботите  и неделите,задължително четеш.Така,когато наближи сесията ще ти е по-лесно и ще правиш един вид преговор на материала,за малкото дни,които ще имаш за подготовка.
Ако не живееш в града в който ще учиш,ще се наложи да поразредиш и пътуванията си,и то основно за големи празници с повечко почивни дни.
Успех!
Активен

Мисълта и действието ме водят където трябва!
1040!!!
scofield1993
Лейтенант
Публикации: 112

« Отговор #16: 31 юли 2012, 16:15:45 »

Искам да попитам първокурсниците по медицина най-вече...успявате ли да работите и да изкарвате допълнително парички или не стига времето от учене? Споделете моля...
П.С. Нека в темата да отговарят и от 2ри,3ти курс и т.н....може и от другите специалности Усмихнат
Трудно е,но не и невъзможно.
Ако си организиран човек ще съчетаеш двете неща.
Има хора във форума,които ме познават и знаят,че отлично се справям не с две,а с три дини под една мишница.Но пак ти казвам,всичко е до организация и самодисциплина.
Ако си решил/а да започнеш работа първо си виж програмата,понякога ще се налага с друга група да отработваш упражненията.Съботите  и неделите,задължително четеш.Така,когато наближи сесията ще ти е по-лесно и ще правиш един вид преговор на материала,за малкото дни,които ще имаш за подготовка.
Ако не живееш в града в който ще учиш,ще се наложи да поразредиш и пътуванията си,и то основно за големи празници с повечко почивни дни.
Успех!
благодаря ти за хубавия отговор,мисля че съм съгласен с теб Усмихнат успехи и на теб
Активен
lexiegrey92
Сержант
**
Публикации: 66

« Отговор #17: 11 май 2015, 20:53:01 »

Здравейте, от познати разбрах, че може да се кара т.нар. доброволен??? стаж в която искаме болница. Вярно ли е това, и ако да как става? Просто се отива в болницата и се говори с някой? Също така, ми казаха, че още преди да са започнали лекциите, лятото след приема може да се отиде и та се стажува? Може ли да ми разясните, защото ако може така бих искала и аз да си изкарам такъв стаж
Активен

МУ София -  Бъдеща медицинска сестра Усмихнат
SofiaNanny
Новобранец
*
Публикации: 6

« Отговор #18: 25 юли 2015, 21:52:55 »

Здравейте,

От есента стартираме платформа за почасово гледане на деца от студенти. Обикновено заетостта ще е вечер, когато родителите са на кино/ресторант и т.н. Хубавото е, че няма да ви пречи на училището и може да си докарвате около 50 лева на поет ангажимент.С предимство са студентите по медицина. Ще се стараем да ви изпращаме в семейства на други лекари, така че да си завързвате и полезни контакти за в бъдеще

Ако идеята и допада, изпратете CV на sofiananny@abv.bg
« Последна редакция: 25 юли 2015, 22:31:43 от SofiaNanny » Активен
vankata_6
Полковник
Публикации: 1926

« Отговор #19: 24 август 2015, 20:54:26 »

Работа като санитар
Активен

"Дори ако всички, аз не!"
stylish_i
Сержант
**
Публикации: 90

« Отговор #20: 21 февруари 2018, 19:12:43 »

Има ли други предложения
дивани,застраховка пътуване в чужбина онлайн,кухненски шкафове,застраховка имущество
« Последна редакция: 22 септември 2019, 09:00:28 от stylish_i » Активен
pepinka
Новобранец
*
Публикации: 49

« Отговор #21: 12 април 2018, 16:06:10 »

И аз търся… Ако има нещо интересно, моля споделете го!
Активен
afterman
Новобранец
*
Публикации: 25

« Отговор #22: 27 март 2019, 17:49:19 »

Много трудно може да се съчетае ученето с работата…
Активен
MariaPetrova99
Новобранец
*
Публикации: 6

« Отговор #23: 13 август 2019, 23:02:48 »

Мечтая да бъда актриса в САЩ
Активен
stylish_i
Сержант
**
Публикации: 90