Страници: [1] Разпечатай
Автор Тема: Survivor  (Прочетена 2964 пъти)
i-lyaq
Лейтенант
Публикации: 196

« : 11 септември 2010, 01:47:07 »

Така...преди да почна да пиша, искам да отбележа за протокола, че попринцип малко не ме слуша главата...

Аз съм голям фен на Survivor, имам предвид американския формат. Гледал съм почти всички сезони от край до край, но както и да е. И ме осени една идея, която ме е осенявала милиони пъти преди - да си направим наш Survivor.  Има много места в и близо до България, където има море и няма безумно много туристи и където спокойно може да си се оцелява...2 седмици примерно. Я и другите луди да пишат какво мислят, ако се съберем хора, може да измислим нещо за следващото лято...
Активен

Virtutem Forma Decorat!
Bojo
Полковник
Публикации: 1470

« Отговор #1: 11 септември 2010, 02:17:22 »

хитро, но много отрано се сещаш, те хората ще забравят до другото лято. Места има, мога да споделя...мисля че ако няма награда...никой няма да стои до края на играта  Ухилено
едни приятели си правят подобно нещо, тъкмо се върнаха от Гърция, отиват без пари там  и гледат да продадат нещо купено тук от "1лев" и там гривнички,тва онова и така 1 месец оцеляха Намигване
Активен

Doctor of Dental Medicine

i-lyaq
Лейтенант

« Отговор #2: 11 септември 2010, 02:50:38 »

Е това е малко клошарско, а не корабокрушенско... Аз си представях плаж, палатки, консерви, няма баня, няма тоалетна...
Активен

Virtutem Forma Decorat!
Charlie
Полковник
Публикации: 1030

« Отговор #3: 11 септември 2010, 11:49:53 »

Е това е малко клошарско, а не корабокрушенско... Аз си представях плаж, палатки, консерви, няма баня, няма тоалетна...

Е то това не е нищо особено, някои хора си го правят това редовно (incl.me:D), много е яко, ама истински Survivor е по-скоро както Божо го описа! Това си е реално предизвикателство, за което бих се навила Ухилено
Активен

Man kann von uns halten was immer man da will
wir halten uns schadlos, wir halten niemals still!

ФДМ София
the_frgt10_girl: Вие стоматолозите сте извратени =D Харесвате ми =D
i-lyaq
Лейтенант

« Отговор #4: 11 септември 2010, 13:04:13 »

Е то това не е нищо особено, някои хора си го правят това редовно (incl.me:D), много е яко, ама истински Survivor е по-скоро както Божо го описа! Това си е реално предизвикателство, за което бих се навила Ухилено

ОК, ето предложение - 2 седмици в Гърция, на някой от островите, палатки, 50 ? на човек, останалите пари ще си ги изкараме със свирене. Всеки ще домъкне музикални инструменти, китари, тарамбуки, дайрета, диджериду...
Активен

Virtutem Forma Decorat!
fruta
Полковник
Публикации: 2799

« Отговор #5: 11 септември 2010, 14:08:34 »

Поздрави за добрата идея,Лъчо!Много ми хареса тя.Например другото лято можем да се съберем някъде края на юли-началото на август .Надявам се иаз да не бъде забравена тази идея и да се съгласят още хора,че ще е по-забавно и интересно с по-голяма компания.Иначе мястото много ми харесва.Да не бъде забравена темата трябва да я закрепиш. Намигване
Активен

Специализант по Нефрология
i-lyaq
Лейтенант

« Отговор #6: 11 септември 2010, 14:40:10 »

Да видим колко хора ще се съберем, ако има голям интерес и много хора искат да се включат, Био може да й сложи някакъв марк, за да не остава в забвение.
Активен

Virtutem Forma Decorat!
chesterka
Полковник
Публикации: 1003

« Отговор #7: 11 септември 2010, 17:43:49 »

Супер зарибена съм, даже и 50 евро не ми трябват! Палатката, спалния чувал и още някакви дреболии и тръгвам ако кажете и в Китай.  Ухилено
Активен
i-lyaq
Лейтенант

« Отговор #8: 11 септември 2010, 22:07:09 »

Супер зарибена съм, даже и 50 евро не ми трябват! Палатката, спалния чувал и още някакви дреболии и тръгвам ако кажете и в Китай.  Ухилено

Да, Лили, спален чувал, хотел, джакузи... Според мен дори и палатката е прекалено. Идеята е да оцелееш, не да пребиваваш там. Хубаво е и да разиграваме игри, кой ще събере повече пари, например. Има едно британско шоу Shipwrecked, където двата отбора се състезават кои накрая ще са по-многобройни. Имаме 10 месеца да го измислим и да се съберем. В гимназията едни съученици бяха организирали The Amazing Race почти без никакви финанси, бяха си намерили за спонсор MegaLan, които осигуриха за победителите 1 месец безплатен интернет. Но стана много добре, участваха хора от целия випуск и поради големия интерес, се организира и "втори сезон" следващата година. Би било хубаво да си намерим и камери, поне 2, за да се снимаме и после да сглобим и помоделираме малко "лентата" на Sony Vegas, за да си направим накрая по един хубав подарък-спомен, който да си гледаме и да ни топли сърцата зимата.
Активен

Virtutem Forma Decorat!
Shen
Гост
« Отговор #9: 18 юни 2012, 02:05:36 »

Така...преди да почна да пиша, искам да отбележа за протокола, че попринцип малко не ме слуша главата...

Аз съм голям фен на Survivor, имам предвид американския формат. Гледал съм почти всички сезони от край до край, но както и да е. И ме осени една идея, която ме е осенявала милиони пъти преди - да си направим наш Survivor.  Има много места в и близо до България, където има море и няма безумно много туристи и където спокойно може да си се оцелява...2 седмици примерно. Я и другите луди да пишат какво мислят, ако се съберем хора, може да измислим нещо за следващото лято...

Беър Грилз ?
Активен
Rozzza
Новобранец
*
Публикации: 5

« Отговор #10: 13 юни 2019, 11:12:10 »

Мале, това звучи адски яка идея! Бих се пуснала Усмихнат
Активен
stylish_i
Сержант
**