Страници: 1 2 [3] Разпечатай
Автор Тема: Предложение относно ранговете.  (Прочетена 13246 пъти)
Castiel
Полковник
Публикации: 649

« Отговор #30: 18 юни 2012, 08:09:02 »

Първо не съм ти брато, смешка ..  Второ не мога да те чуя по простата причина , че нямам абсолютно никакви мераци да се запозная специално с теб , мога да те прочета .. престани да осираш форума моля те!
Активен

ФФ
1040!
neber
Капитан
Публикации: 294

« Отговор #31: 18 юни 2012, 08:25:17 »

Тоя форум отдавна се превърна от форум на МФ във форум на целия университет. Така че слагайте рангове хората и от другите факултети.
Активен

ФДМ / МУ-София
DutZie_
Сержант
**
Публикации: 80

« Отговор #32: 18 юни 2012, 09:32:49 »

Да не говорим и за десетките теми в раздел "КСК" относно СУ.

Ма все пак (според мен) куцат ранговете. И то доста. И се чудя как някакъв 18-19 годишен ще е "подполковник", а аз, който имам военна подготовка, титли по боен спорт и лично оръжие, ще съм "новобранец".
Т''''ва е тъпо, бе хора! Широка усмивка

A и "великия" мислител на звездите явно не знае, че в МФ има повече от една специалност Широка усмивка Не че съм примрЕл за звездички, ма принципа е важен Широка усмивка
Активен

Медицинска рехабилитация и Ерготерапия
neber
Капитан
Публикации: 294

« Отговор #33: 18 юни 2012, 13:36:05 »

Ма все пак (според мен) куцат ранговете. И то доста. И се чудя как някакъв 18-19 годишен ще е "подполковник", а аз, който имам военна подготовка, титли по боен спорт и лично оръжие, ще съм "новобранец".
Т''''''''ва е тъпо, бе хора! Широка усмивка

A и "великия" мислител на звездите явно не знае, че в МФ има повече от една специалност Широка усмивка Не че съм примрЕл за звездички, ма принципа е важен Широка усмивка

Аз пък съм нинджа, бях самурай и имам собствен светлинен меч.
Активен

ФДМ / МУ-София
Annapolis
Полковник
Публикации: 3977

« Отговор #34: 18 юни 2012, 13:40:20 »

в МФ има само една специалност и тя е медицинатам тва че някой се е объркал с рехабилитаторите, е негов проблем. Що се отнася до звездите - Био е медик, форумът е негов, той си го поддържа, той си решава... другите се водят по другите факултети, колежи и прочее дивотии, които са обединени под общия калпал МУ-София. В противен случай, всичките трябваше да се записват за изпити в НАШИЯ деканат.

И това, че има хора от други факултети в този форум, това е проблем на тези хора! Никой не ви кара да влизате тук, направете си форум и си пишете. Адмистраторът на сайта е достатъчно ясен и точен и смятам, че няма повод за критика...

Т''''''''''''''''ва е тъпо, бе хора! Широка усмивка

А ти като имаш, Дуци-Цуци, бойно оръжие, титла по боен спорт, военна подготовка и всякакви такива баламурнящини можеш да скочиш през терасата. Това не ти дава привилегии пред някой друг, защото реално това не е личностна характеристика... Пък и като самочувствието ви идва от единия ранг...

П.С: Небер, и аз като теб... превзех Юпитер и оставих наследствен материал отгоре.

Ебаси пародията, жалко че всичките ни модове в момента четат и не влизат да слагат ключове, където трябва.
« Последна редакция: 18 юни 2012, 13:45:11 от Annapolis » Активен
max6045
Полковник
Публикации: 3055

« Отговор #35: 18 юни 2012, 14:33:26 »

мале...какво мерене на пишки.... Ухилено
А бе, всички сте много зле! Карате се за някакви абсолютни глупости. Аз да ви питам-И като ви сложат ранг, какво? Някакъв респект ли ще има от по-низшите?!
Аз като съм тука от 4-5-години, какво? Да не би да се бутам за "властелина на форума"...

ПП: Колко хубаво беше едно време в този Форум!! Трае си 
Активен

F U C K  O F F !!! (rock)
Annapolis
Полковник

« Отговор #36: 18 юни 2012, 14:48:38 »

Като спамехме само аз и ти Широка усмивка
Активен
DutZie_
Сержант
**
Публикации: 80

« Отговор #37: 18 юни 2012, 15:50:57 »

Хора, дадох пример бе.
Не ми пука за ранговете. Изразих лично мнение, че според мен ранговете са тъпи. И написах защо. Като ви кефат, да ви кефат. Се едно. Не съм споменал, че искам някакъв ранг, все едно ми е.
И изведнъж ме нападате. Екстра! Страшна работа.

В МФ има 2 специалности, ама карай. Не ми трябва звездичка за това. Само споменавам.

И, Анаполис, внимавай като скоча от терасата да не падна върху теб Усмихнат

Спорим за глупости и си разваляме и без това никаквите отношения. Спирам да пиша в тази тема.
« Последна редакция: 18 юни 2012, 15:53:46 от DutZie_ » Активен

Медицинска рехабилитация и Ерготерапия
daemon
Soulmate
Полковник
Публикации: 2490

« Отговор #38: 18 юни 2012, 19:22:54 »

Тъпо е нещо друго тука...
 Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка

Ебати, колко насериозно се вземате. И себе си, и някакви random думички под ника ви. Да сложат на всички вместо рангове по едно ''бай Хуй'', та дано поне спрете да пишете...
Активен

Hello, ladies! Look at your man, now back to me. Now back at your man. Now back to ME. Sadly, he isn't me.
Annapolis
Полковник

« Отговор #39: 18 юни 2012, 23:25:37 »

И, Анаполис, внимавай като скоча от терасата да не падна върху теб Усмихнат

Като скочиш от терасата... ще паднеш на земята.
Активен
Arsenic
Полковник
Публикации: 646

« Отговор #40: 18 юни 2012, 23:48:37 »

абе едно време се борехме за звездички ...сега за "рангове" ...какво ли следва ..не искам и да си помислям Широка усмивка
Активен

'Всичко е оклузия!'
MrAnarchy
Полковник
Публикации: 1412

« Отговор #41: 19 септември 2012, 00:48:13 »

с риск да разбуня духовете:

в МФ има само една специалност и тя е медицинатам тва че някой се е объркал с рехабилитаторите, е негов проблем.

да, ама не: "В Медицински факултет се обучават студенти специалност “МЕДИЦИНСКИ РЕХАБИЛИТАТОР ЕРГОТЕРАПЕВТ”."
източник: http://medfac.mu-sofia.bg/?q=node/100 (официалния сайт на факултета) :Р

и, за да не е СПАМ: айде де... чакаме си допълнителните звезди  Ухилено
Активен

Deus vult! /// "The fact is that the public has an insatiable curiosity to know everything except what is worth knowing." Oscar Wilde
nadejda_tsenova
Полковник
Публикации: 2057

« Отговор #42: 22 септември 2012, 11:54:32 »

Тъпо е нещо друго тука...
 Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка

Ебати, колко насериозно се вземате. И себе си, и някакви random думички под ника ви. Да сложат на всички вместо рангове по едно ''бай Хуй'', та дано поне спрете да пишете...
И аватарът да бъде сменен подобаващо на ранга. Колкото повече мнения, толкова по-голям на  аватара. Троловете получават женския еквивалент.
Активен

Mistress of poisons and other RX-rated matters.

ЗИГ ЗАЙЛ!
bobiman
Новобранец
*
Публикации: 12

« Отговор #43: 08 февруари 2015, 12:00:25 »

По време и брой коментари ли се определя или по преценка на глобалния модератор. По интересно е така . До лейтенант геренал да стигна ще съм доволен въпреки че дори в казармата не съм ходил и никога не съм имал оръжие. Но тук принципа е друг за заслуги към сайта.
Активен
Страници: 1 2 [3] Разпечатай
Отиди на: