Страници: 1 [2] 3 Разпечатай
Автор Тема: Предложение относно ранговете.  (Прочетена 13177 пъти)
master of germs
Полковник
Публикации: 1049

« Отговор #15: 14 август 2010, 13:42:25 »

Първо, честити ти два бона публикации, Валерко!
Второ... това за шести курс, дето си писал, е съвсем вярно... може би 6-ти курс след като завършат семестриално, трябва да им се сменя статута на СТАЖАНТ-ЛЕКАРИ.

И това със звездите на МФ е тъпо, мене ако питате. Нали и без това си пише, да речем 3 курс... от какъв зор и три звезди. Тавтология е.
нека звездната величина бъде еднаква за всички - демек или според военния ранг /т.е. според броя публикации/, или според курса.

Трето, ние с д-р ви Спок, като сме асистенти, поради каква точно причина имаме 5 сиви звезди? Явно все още не можем да запишем в шести курс Ухилено
Освен това много силно подозирам /абе направо съм сигурен/ че съм засичал мнения из форума, които принадлежат на други асистенти, но са засега с ранг новобранци, понеже не се издават.

Последно: Таксономията, класификацията и номенклатурата на настоящия форум са въпрос, по който много може да се спори, но едва ли някой освен интернет зомби администраторът може да каже нещо конкретно. Намигване

Благодаря за вниманието!
Активен

Ако пълният и абсолютен хаос е светкавицата, то аз съм просто този, който ще застане насред бурята горе на хълма, облечен в мокра медна броня, и ще се развикам, че всички богове са копелета.
Spock
Полковник
Публикации: 2810

« Отговор #16: 14 август 2010, 15:25:11 »

Освен това много силно подозирам /абе направо съм сигурен/ че съм засичал мнения из форума, които принадлежат на други асистенти, но са засега с ранг новобранци, понеже не се издават.

И аз съм сигурен, но това че не се "издават", а само слухтят, си е техен проблем, Сашо не може да ходи да ги издирва. Който го е страх, да не ходи за мечки във форума. А иначе, когато ходих до Ректората около проектите, а и преди това по други си причини, на мониторите на полвината администрация из етажа седеше форума. Чете се яко и няма да се изненадам ако е въведена щатна длъжност "форумен съгледвач"  Ухилено
Активен

Курва, пиян поп и мъжко магаре си личат отдалеч.
max6045
Полковник
Публикации: 3055

« Отговор #17: 14 август 2010, 15:26:50 »

Ама това е много гадно! Това значи, че някои хора няма да завършат никога! Широка усмивка Широка усмивка
Активен

F U C K  O F F !!! (rock)
Spock
Полковник

« Отговор #18: 14 август 2010, 15:44:27 »

Ама това е много гадно! Това значи, че някои хора няма да завършат никога! Широка усмивка Широка усмивка

Глупости, те могат да се заяждат с асистентите (и го правят), но на студенти нищо не могат да направят. Вие имате много повече права от нас в това отношение. Друг въпрос е, че не се възползвате.
Активен

max6045
Полковник

« Отговор #19: 14 август 2010, 15:50:17 »

То затова другите асистенти, които влизат и четат си траят... Върти очи
Другото, което трябва да си разберем правата, та тогава да се възползваме.
100% съм сигрен, че никой от колегите не си ги знае всички! :-\
Активен

hybrid_lp
Сержант
**
Публикации: 70

« Отговор #20: 14 август 2010, 20:17:26 »

Глупости, те могат да се заяждат с асистентите (и го правят), но на студенти нищо не могат да направят. Вие имате много повече права от нас в това отношение. Друг въпрос е, че не се възползвате.
Спок, аз познавам бивши студенти, които са сега асистенти и доста са се заяждали в ролята си на студенти  Широка усмивка
Активен

МУ-София
Медицина - VI курс
Spock
Полковник

« Отговор #21: 14 август 2010, 22:18:22 »

Спок, аз познавам бивши студенти, които са сега асистенти и доста са се заяждали в ролята си на студенти  Широка усмивка

Ами за щастие винаги има изключения! Шапка им свалям.
Активен

hybrid_lp
Сержант
**
Публикации: 70

« Отговор #22: 15 август 2010, 12:51:33 »

Именно такива изключения стимулирате студентите.
Активен

МУ-София
Медицина - VI курс
daemon
Soulmate
Полковник
Публикации: 2490

« Отговор #23: 17 август 2010, 16:54:27 »

За какво са ви звездички? Ако толкова ви е важно да се знаете какво учите и кой курс сте, можете да го напишете в подпис, в текст под аватара в профила или да замолите Bio да ви го сложи като custom title. Ако се сложат звездички, това няма да помогне така, както nadejda_tsenova си мисли, защото все пак трябва да си поискат звездичките от Bio... което пак опира до личното желание да се разбере какво учиш.
Тъй че не се занимавайте с глупости. Според мен даже звездичките са гадни, щото стават по-малко. Аз имам многоооооооооооооооооооооооооооооооооооо ^^

PS: А за съгледвачите... нищо чудно, че има толкова много гости постоянно Широка усмивка
« Последна редакция: 17 август 2010, 16:57:13 от daemon » Активен

Hello, ladies! Look at your man, now back to me. Now back at your man. Now back to ME. Sadly, he isn't me.
vergozzaxp94
Полковник
Публикации: 771

« Отговор #24: 12 август 2011, 20:50:18 »

идеята на Boyd ми допадна до известна степен  Усмихнат
може и на завършилите вече доктори да пише със златисти букви : "Доктор" Усмихнат това е от мен  Намигване
а на фармацевтите : "Дипломати" Широка усмивка Широка усмивка
Активен

Четвърти курс - МУ София Фармация

Just Smile! Усмихнат
Shen
Гост
« Отговор #25: 16 юни 2012, 01:39:08 »

За тези които не са от университета

новобранец
редник
редник 1 клас
ефрейтор
сержант
сержант 1 клас
сержант майор
лейтенант
лейтенант 1 клас
капитан
майор
подполковник
полковник
бригаден генерал
майор генерал
лейтенант генерал
генерал
главнокомандващ

Активен
Castiel
Полковник
Публикации: 649

« Отговор #26: 16 юни 2012, 09:10:02 »

новобранец
редник
редник 1 клас
ефрейтор
сержант
сержант 1 клас
сержант майор
лейтенант
лейтенант 1 клас
капитан
майор
подполковник
полковник
бригаден генерал
майор генерал
лейтенант генерал
генерал
главнокомандващ

Тези , които не са от университета нямат работа по теми свързани с естеството на следване , тъй че чиба .. Вместо да спамиш наляво и надясно си седни на гъза .. изпитите дойдоха , после не ми се чете цяло лято как ореваваш форума , че видиш ли детето , което е природно надарено има 2-ка при 23020302302302302 написани страници и как изпитващите са му виновни ;-)

п.п Вече имаме Иван Кристалинов II
Активен

ФФ
1040!
DutZie_
Сержант
**
Публикации: 80

« Отговор #27: 16 юни 2012, 14:48:48 »

А аз да попитам: Какво общо имат военните чинове с медицината? Все пак не сме форум на ВМА.

А да не говорим, че и "Ерготерапевтите" сме към МФ, ма никой не ни слага звездички. А да не говорим, че при липса на армия, тук е пълно с "полковници". Тъпо не някак си.
« Последна редакция: 16 юни 2012, 14:53:09 от DutZie_ » Активен

Медицинска рехабилитация и Ерготерапия
max6045
Полковник

« Отговор #28: 16 юни 2012, 19:48:38 »

То т''ва форум ли е...
Активен

Shen
Гост
« Отговор #29: 18 юни 2012, 00:45:08 »

новобранец
редник
редник 1 клас
ефрейтор
сержант
сержант 1 клас
сержант майор
лейтенант
лейтенант 1 клас
капитан
майор
подполковник
полковник
бригаден генерал
майор генерал
лейтенант генерал
генерал
главнокомандващ

Тези , които не са от университета нямат работа по теми свързани с естеството на следване , тъй че чиба .. Вместо да спамиш наляво и надясно си седни на гъза .. изпитите дойдоха , после не ми се чете цяло лято как ореваваш форума , че видиш ли детето , което е природно надарено има 2-ка при 23020302302302302 написани страници и как изпитващите са му виновни ;-)

п.п Вече имаме Иван Кристалинов II

брато, ае само да не ми говориш така  Намигване  Когато ме чуеш че изпитите не съм ги взел, когато видиш да че съм написал 18236871 страници и  квесторите са ми виновни тогава ела  ми се прави на оборотен  Намигване
Активен
Страници: 1 [2] 3 Разпечатай
Отиди на: