Страници: [1] 2 3 Разпечатай
Автор Тема: Предложение относно ранговете.  (Прочетена 13175 пъти)
Boyd
Полковник
Публикации: 1634

« : 11 август 2010, 14:54:47 »

Една семпла идея ми дойде току-що по повод на звездичките, които се слагат на учащите в МФ на МУ-София. За медиците има звездички и пише кой кой курс е.
Не може ли да се направят рангове и за другите, макар че това е форум специално за МФ. Например фармацевтите да не ги пише като полковници, а като фармацевти?
Да се знае кой какъв е.. Усмихнат
« Последна редакция: 14 август 2010, 13:26:21 от Bio » Активен
Bio
Глобален Модератор
Публикации: 2980

« Отговор #1: 11 август 2010, 15:27:08 »

Една семпла идея ми дойде току-що по повод на звездичките, които се слагат на учащите в МФ на МУ-София. За медиците има звездички и пише кой кой курс е.
Не може ли да се направят рангове и за другите, макар че това е форум специално за МФ. Например фармацевтите да не ги пише като полковници, а като фармацевти?
Да се знае кой какъв е.. Усмихнат

Е не им ли отива повече "Полковници" - по-страшно звучи:)
Активен

Boyd
Полковник
Публикации: 1634

« Отговор #2: 11 август 2010, 15:33:30 »

Генерали има ли? Ухилено
Иначе дадох просто предложение, може да е от полза на хората.
Активен
nadejda_tsenova
Полковник
Публикации: 2057

« Отговор #3: 12 август 2010, 11:29:31 »

Наистина съм съгласна с мнението на Boyd. Понякога е много трудно да се ориентираш само по постовете кой какъв е, а да пишеш ЛС на всеки е доста изморително и малко неприятно. Старите кучета на форума общо взето са се ориентирали, но кандидат-студенти и зайчета, които искат да се свържат с някого от тяхната желана специалност, ще се помъчат доста.
И без това хората от университета не са много (редовно пишещите) - основно пишат въпросните кандидати и сред лавината от мнения иди кажи кой е стоматолог, кой - Rx-rated Намигване и кой бъдещ такъв. Настава ситуация, подобна на тази в дядовата ръкавичка, само че ръкавичка, на която някой й е зашил отвора и в резултат е непрогледен мрак.
« Последна редакция: 26 август 2010, 13:04:51 от nadejda_tsenova » Активен

Mistress of poisons and other RX-rated matters.

ЗИГ ЗАЙЛ!
Coded
Полковник
Публикации: 533

« Отговор #4: 12 август 2010, 13:24:33 »

Не искам да се бъркам особено, но въпросът не се ли повдига за n-ти път... Поне доколкото разгледах темите, тази я имаше може би два пъти. Мисълта ми е, че явно е отхвърлена идеята, щом досега не се е осъществила...
А като първокурсник мога да кажа, че повечето информация за КСК се намира в "Прием" без да се налага да се задават въпроси, а на по-необичайните такива винаги се намира кой да отговори. Усмихнат А и доста от студентите са записали в профилите си каква специалност са. Усмихнат
Активен
nadejda_tsenova
Полковник

« Отговор #5: 12 август 2010, 13:47:25 »

Не съм съвсем съгласна, Coded.
Тук вече не говорим за КСК като цяло, за което има много информация, официална и не, а за хора със специфични нужди и изисквания, вариращи от "Моля те, имам просто нужда някой да ме успокои, защото се тревожа за изпита", до "Ще прегледаш ли задачата ми по химия, защото не знам дали така трябва да се решават". Тези неща общо взето няма как да бъдат адресирани от форума. Тук, разбира се, може да се спори и дискусията може да си продължи во веки веков, но мнението ми е такова.
Сериозните аргументи настрана, не се ли замисляш, че щом вече за n-ти път се повдига този въпрос и все още хората държат да се борят за каузата, може би пък е време молбата да се удовлетвори? Намигване
Сега... лично за мен го има и факторът завист към медиците (здравословна такава) и то не, защото са медици, а точно защото си имат звездички.  Ухилено Искам си пък (розови, моля). Шегувам се. Или не толкова. Зависи от гледната точка.
« Последна редакция: 26 август 2010, 13:04:22 от nadejda_tsenova » Активен

ЗИГ ЗАЙЛ!
max6045
Полковник
Публикации: 3055

« Отговор #6: 12 август 2010, 14:04:32 »

Сега... ли4но за мен го има и факторът завист към медиците (здравословна такава) и то не, защото са медици, а то4но защото си имат звезди4ки.  Ухилено Искам си пък (розови, моля). Шегувам се. Или не толкова. Зависи от гледната то4ка.

Все пак Надежда не забравяй, че това е форум на Медицински Факултет и ние сме с привилегии-имаме си сиви звезди!
А за вас и ДМ-тата, звездички въе вашите си форуми. А и розови звездички тук, в този форум ще видиш на "кукуво лято".... Ухилено
...но надеждата умира последна, нали?! Ухилено Целувка
Активен

F U C K  O F F !!! (rock)
nadejda_tsenova
Полковник

« Отговор #7: 12 август 2010, 14:09:22 »

Абсолютно. Всички ви ще надживея.  Плезенка
И нищо не съм забравила, нали си го пише отгоре на кой факултет е. Просто считам, че с блага дума и упорство всичко се постига.  Целувка
Няма да спамя повече.
« Последна редакция: 26 август 2010, 13:03:16 от nadejda_tsenova » Активен

ЗИГ ЗАЙЛ!
max6045
Полковник

« Отговор #8: 12 август 2010, 14:11:32 »

Ееее не! Ти не спамиш, просто изказваш мнение. Намигване Все пак щом Био не е направил до сега нищо, така ще да е! И на мен ми се иска нещо ново, защото от 3-години едно и също, ама... Върти очи
Активен

Coded
Полковник

« Отговор #9: 12 август 2010, 14:12:07 »

Е хубаво, нека всеки опита с по една тема, накрая може на Био да му писне и да сложи на всички звездички!  Ухилено Или да премахне и на медиците, не ме вълнува особено... Усмихнат
А като цяло при повечето мнения по въпроса в другите теми липсват каквито и да било аргументи, макар че не ги помня. Май твоят (nadejda_tsenova) е единственият сериозен засега - за по-лесен достъп до помощ... Усмихнат
НО дори и някой кандидат-студент да пише ЛС на някого от по-горните курсове, каква е вероятността да получи задоволителен отговор и изобщо отговор? Така че в "Прием"-а се намира всичко: виждаш и кой е отзивчив, кой действително ще ти помогне - директно или ще те препрати към някого другиго. Това си е мое мнение, разбира се, не е нужно да го споделяте. Усмихнат
« Последна редакция: 12 август 2010, 14:22:19 от Coded » Активен
max6045
Полковник

« Отговор #10: 12 август 2010, 14:19:49 »

Споделяй си мнението, хубаво е и други да го споделят-какво мислят по въпроса, за да се заоформи дискусия.Така може администратора да прецени какво да прави. Все пак раздела е "Въпроси и коментари отностно дейността на форума". Усмихнат
Активен

Coded
Полковник

« Отговор #11: 12 август 2010, 14:29:12 »

Нееее, изобщо не искам да участвам в дискусия дали да има звездички или не... макар че се намесих...  

Единствено ми идва на ум, че може някъде (отново в "Прием", ако се отнася за кандидат-студентите) да пише кои са хората, към които да се задават по-лични въпроси ("лични" е силно казано, по-скоро за по-притеснените кандидати), ако на някого му се занимава де. Усмихнат На мен ми писаха няколко бъдещи к-с и им обясних (даже повече, отколкото питаха), така че явно се ориентират в обстановката... все пак кандидатстването за всички е еднакво. Усмихнат
Пък и по-малките са по-отворени, надали ще имат проблеми с изнамирането на информация...  Ухилено
« Последна редакция: 12 август 2010, 14:30:47 от Coded » Активен
EvERGREEN
Полковник
Публикации: 1105

« Отговор #12: 12 август 2010, 14:46:45 »

В крайна сметка фармацевтите и стоматолозите във форума се броим на пръсти.Доста сме си сложили в подписите от къде сме и защо сме от там Ухилено ,така че е излишно да се затормозяват модераторите с бумащина.
Активен

Spock
Полковник
Публикации: 2810

« Отговор #13: 14 август 2010, 13:04:42 »

Питам се, Сашо, с ранговете при медиците, тия дето от септември си продължават стажовете (имат още по два), дали да не ги пишеш 7-ми курс Ухилено Не върви година и половина да са 6-ти, пък и да видят хората, колко време се учи медицина.  Намигване
Активен

Курва, пиян поп и мъжко магаре си личат отдалеч.
Spock
Полковник
Публикации: 2810

« Отговор #14: 14 август 2010, 13:06:18 »

Правилно!
Активен

Курва, пиян поп и мъжко магаре си личат отдалеч.
Страници: [1] 2 3 Разпечатай
Отиди на: