Страници: 1 [2] Разпечатай
Автор Тема: Кандидатстване - резервен вариант  (Прочетена 3363 пъти)
iiv_379
Лейтенант
Публикации: 192

« Отговор #15: 05 февруари 2012, 20:45:41 »

В такъв случай до колко може да падне бала? Имам спомен миналата година за Пловдив 6-7-мо класиране...
Активен

I курс медицина - МФ на ТрУ
Nikol920
Сержант
**
Публикации: 70

« Отговор #16: 05 февруари 2012, 23:52:14 »

Nikol920, само медицина ли си кандидатствала и на 3-те места?

itta, Варна ми е много далеч. Като цяло Пловдив и Варна отпаднаха като варианти.

Да медицина , аз това исках. Мога само да ти кажа, че разстоянието наистина е голямо .. На мен лично София ми беше по-удобна като вариант и исках да съм в София. Ходете до Варна е изтощително, но аз също съм на мнение ,че Варна е много по-добър вариант, в сравнение с Плевен. ( Това обаче си е мое мнение. Усмихнат )
Активен

медицина MУ-София
Lemura
Лейтенант
Публикации: 150

« Отговор #17: 06 февруари 2012, 02:02:22 »

Моя съвет е сега като си 11 клас да ходиш на повече олимпиади и състезания...вярно че те много се различават от това, което е на изпитите, но все пак е един вид опит, а и се научаваш да мислиш. Колкото до резервния вариант и аз мисля, че МУ-София и СУ са напълно достатъчни, а и имаш година и половина да се подготвиш добре за изпитите. Аз кандидатствах на тези две места и ме приеха с 1 година подготовка...така че не се плаши, бъди уверена в себе си и в знанията си и ще успееш!  Намигване
Активен

Аз съм фъстък...
iiv_379
Лейтенант
Публикации: 192

« Отговор #18: 06 февруари 2012, 09:17:28 »

Леле не знам как си се подготвила за 1 година, малко е времето... но важното е, че не е невъзможно  Усмихнат За олимпиади и състезания все още не съм достатъчно подготвена и няма да направя нищо Усмихнат
Активен

I курс медицина - МФ на ТрУ
Страници: 1 [2] Разпечатай
Отиди на: