Страници: [1] Разпечатай
Автор Тема: Лекуващ лекар през студентските години-джипи?  (Прочетена 8010 пъти)
iren4ety
Лейтенант
Публикации: 223

« : 30 юли 2009, 13:48:13 »

Ако не си от София или Варна къде се подават документи за лекуващ лекар/джипи/?
Активен

4 курс ФФ / МУ - Варна
Венци Григоров
6 курс
Публикации: 677

« Отговор #1: 30 юли 2009, 19:23:32 »

Ако не си от София или Варна къде се подават документи за лекуващ лекар/джипи/?
при самия лекар, при който искаш да си

за студнетите в Сф, които не са от Сф смяната може да стане по всяко време на годината
« Последна редакция: 30 юли 2009, 19:25:45 от vensa » Активен
Scientist
Сержант
**
Публикации: 86

« Отговор #2: 01 октомври 2009, 23:35:47 »

А ако не си си избрал GP в София и се разболееш къде отиваш на преглед?
Активен
Венци Григоров
6 курс

« Отговор #3: 02 октомври 2009, 00:32:27 »

ми аз лично ходих 1 път в поликлиниката, която е до студентска поликлиника и там си ме прегледаха, даже си платих само 2,20 потребителска такса, а аз очаквах да се одръстя 20 лв. колкото върви в момента един преглед.
Активен
Fa7a
Полковник
Публикации: 4324

« Отговор #4: 02 октомври 2009, 17:02:13 »

ми аз лично ходих 1 път в поликлиниката, която е до студентска поликлиника и там си ме прегледаха, даже си платих само 2,20 потребителска такса, а аз очаквах да се одръстя 20 лв. колкото върви в момента един преглед.

Коя е "поликлиниката,която е до студентска поликлиника" , да не да имаш предвид самата студентска поликлиника  Ухилено
И потребителската такса е 2,40, бре!
Хм... 20 лева вървят, друг път! Много зависи за какъв преглед  Намигване
Иначе охраната на поликлиниката, като ходихме, ни се скара, че нямаме личен лекар тука  Широка усмивка

Я някой да препоръча някой кадърен, с кабинет в студентски. И да не се запъва много като му искаш направление  Върти очи
Активен

Котката не се интересува какво говорят за нея мишките! Намигване
max6045
6 курс
Публикации: 3055

« Отговор #5: 02 октомври 2009, 17:08:31 »

Аз да попитам-Добре, сега нали сме регистрирани като студенти, не трябва ли да имаме безплатна медицинска помощ в поликлиниката в СГ и само такса 2.30 да си плащаме, а не 20-30-100лв? Върти очи
Активен

F U C K  O F F !!! (rock)
Венци Григоров
6 курс

« Отговор #6: 02 октомври 2009, 18:52:50 »

Коя е "поликлиниката,която е до студентска поликлиника" , да не да имаш предвид самата студентска поликлиника  Ухилено
И потребителската такса е 2,40, бре!
Хм... 20 лева вървят, друг път! Много зависи за какъв преглед  Намигване
Иначе охраната на поликлиниката, като ходихме, ни се скара, че нямаме личен лекар тука  Широка усмивка

Я някой да препоръча някой кадърен, с кабинет в студентски. И да не се запъва много като му искаш направление  Върти очи
води се медицински център САНА, и прегледа, ако нямаш личен лекар там е 15 лв Усмихнат

П.П. я наистина, ако някой знае да препоръча кадърен лекар в студентски или региона, че не ми се дават всеки път по 15-20 лв за прегледи или да попадна на някой накадърник.
Активен
ericsson
Новобранец
*
Публикации: 26

« Отговор #7: 02 октомври 2009, 19:24:35 »

В студентска поликлиника препоръчвам да си изберете за GP д-р Аговски,млад ,кадърен,винаги усмихнат и ведър,най- важното никога не отказва да даде направление.При него винаги обаче има опашки в сравнение пустеещите съседни кабинети,и хората го обичат,доколкото знам половината студентски град е при него.Ако има свободни бройки ходете и се запишете при него,определено няма да съжалявате.
Активен

Матей 6 : 9-15
dundio
Новобранец
*
Публикации: 1

« Отговор #8: 03 май 2010, 06:58:50 »

Цитат
В студентска поликлиника препоръчвам да си изберете за GP д-р Аговски,млад ,кадърен,винаги усмихнат и ведър,най- важното никога не отказва да даде направление.При него винаги обаче има опашки в сравнение пустеещите съседни кабинети,и хората го обичат,доколкото знам половината студентски град е при него.Ако има свободни бройки ходете и се запишете при него,определено няма да съжалявате.

Системата е такава, че няма ГП, което да не отказва - просто зависи от много неща..
« Последна редакция: 18 октомври 2010, 18:50:31 от dundio » Активен
slicker
4 курс
Публикации: 31

« Отговор #9: 30 юли 2010, 19:19:39 »

Искам да подновя дискусията - аз същи приемам препоръки за ГП-та. Те общо взето всичките са еднакви - антибиотици на поразия, а направления - няма, но все пак трябва да съм при някой.
Активен

If you could you would!
Annapolis
5 курс
Публикации: 3956

« Отговор #10: 01 август 2010, 13:49:42 »

Студентска поликлиника в Сг има доста лекарчета. Отиваш, питаш, записваш, и щракаш с пръсти.
Активен
power_of_dark
Капитан
Публикации: 460

« Отговор #11: 10 август 2010, 01:22:55 »

А аз предпочетох да си запазя неповторимата си троянска д-р Александрова. Нито ми е проблем да ми прати направлението по рейса, нито ми е проблем да отскоча за няколко дни до родното място за някое изследване.
Активен

Fa7a: Тъп ли си, къф си?
Teodora Peneva
Лейтенант
Публикации: 183

« Отговор #12: 27 март 2011, 22:50:31 »

да ви попитам-ще му вземат ли утре 15-20 лева,да знам да съм подготвена все пак.... или прегледа е безплатен?
Активен

Факултет по Дентална Медицина/ МУ-София- 3 курс
Bio
Глобален Модератор
Публикации: 2986

« Отговор #13: 28 март 2011, 00:25:56 »

да ви попитам-ще му вземат ли утре 15-20 лева,да знам да съм подготвена все пак.... или прегледа е безплатен?

Най-много потребителска такса. Носи си здравноосигурителната книжка.
Активен

KosioZahariev
Новобранец
*
Публикации: 1

« Отговор #14: 15 октомври 2012, 22:11:01 »

Препоръчвам д-р Вълчев - компетентен и коректен.
http://valchev.byethost5.com/
Активен
Страници: [1] Разпечатай
Отиди на: