Страници: [1] Разпечатай
Автор Тема: МУ Пловдив - Дентална медицина I курс  (Прочетена 1175 пъти)
kardzheva
Новобранец
*
Публикации: 3

« : 08 август 2018, 04:47:44 »

Здравейте,  бих искала да попитам има ли някаква закономерност в провеждането на упражненията (напр. след обяд  или преди обяд) за студентите I курс ДМ,  при какви условия могат да се отработват и наистина ли всички материали за упражненията се заплащат допълнително? Благодаря!
Активен
Dennis
Лейтенант
Публикации: 114

« Отговор #1: 09 август 2018, 19:33:30 »

Аз уча медицина, но предполагам, че ситуацията с упражненията е същата. Ако се изпусне е най-добре да се отработи до края на същата седмица с друга група, защото ще са на тази тема, която е изпусната. Някои асистенти не правят проблем за 1-2 отсъствия за семестъра, но други правят. Ако изпуснеш седмицата или ще ти кажат на края на семестъра да ги отработиш, или да напишеш някаква тема по изпуснатото упражнение. Относно закономерност в упражненията просто виж седмичната програма за различните курсове по ДМ в сайта.
« Последна редакция: 09 август 2018, 19:45:14 от Dennis » Активен

Медицина V курс
МУ-Пловдив
kardzheva
Новобранец
*

« Отговор #2: 15 август 2018, 02:28:01 »

Разгледах миналогодишната програма и за жалост упражненията са доста разхвърляни, което означава, че възможността и да работиш клони към нула Усмихнат
Много благодаря за отговора! Успехи!
Активен
Dennis
Лейтенант
Публикации: 114

« Отговор #3: 15 август 2018, 15:45:19 »

По принцип ако човек е много на зор има как да си нагласи нещата, че да работи през семестъра. Това става с много уговорки с асистенти, отработвания и изоставане с материала общо взето. Големия проблем обаче идва ако работиш по време на сесиите, където ако не четеш горе-долу по цял ден, много трудно да си вземеш изпита особено ако и през семестъра си работил, а не учил. Все пак има хора, които го правят, но определено плащат цената.

П.С. първи и втори курс като свободно време и обем материал са по-благоприятни за работене обаче липсата на студентски опит ще си каже думата. В по-горните курсове си по-отракан, но пък времето е по-малко.  Тъжно
« Последна редакция: 15 август 2018, 15:48:13 от Dennis » Активен

Медицина V курс
МУ-Пловдив
kardzheva
Новобранец
*

« Отговор #4: 18 август 2018, 19:05:38 »

Аз съм завършила вече една магистратура Намигване и не ми липсва студентски опит.
Интересувам се от детайли, защото бих искала да имам повече информация за това какво ме очаква Усмихнат
Искрено благодаря за отзивчивостта, Деннис!
Активен
Страници: [1] Разпечатай
Отиди на: