Страници: [1] Разпечатай
Автор Тема: Частична заетост/почасова работа, идеи?  (Прочетена 3799 пъти)
TU-Sofia
Новобранец
*
Публикации: 3

« : 18 май 2016, 18:31:55 »

Доколкото Вие, медицинските специалисти, имате опит в съвместяването на доста дейности, бихте ли споделили някакви идеи?
Активен
bloo93
Новобранец
*
Публикации: 42

« Отговор #1: 12 юли 2016, 13:31:19 »

Аз и работя, и уча. Трудно е, но пък ако искаш да си самостоятелен, това е цената.
Активен

Студент по Медицина
sofia_sh
Новобранец
*
Публикации: 1

« Отговор #2: 25 януари 2017, 15:27:35 »

Здравей,

Аз съм София и съм на 13. Наш'те ме отглеждаха известно време, предимно с помощта на разни детегледачки. Вярно че всичките бяха много готини. Те и наш'те са готини, ама са малко скучни. След това им писна и ме пратиха да уча в Мюнхен. Ивон, която ми е нещо като баба живее в Мюнхен и сега съм с нея. Хубавото е че (почти) съвсем се отървах от Паша и Шу, че бяха  взели много досадни да стават напоследък.

Това добре. Лошото е, че адмирал Маслин остана сама и много няма какво да прави. Адмирал Маслин е другата ми баба. Тя живее в Пловдив, ама там не я кефи и стои повече в София. Но аз не мога да съм и в Мюнхен да забавлявам Ивон и в София, да забавлявам адмирал Маслин! И на адмирала му е скучно. И сега съм намислила да намеря някой да я учи на немски. Трябва да е сравнително близо до Любен Каравелов и Раковска. А сега като има сняг, най-добре да идва някой на Любен Каравелов, че адмирала е вече на 77 и доста чуплив, милия адмирал, и не е добре да излиза като има сняг и лед. Нея много ѝ се излиза, но не е добра идея.

Та, ако си студент(ка) или учител(ка) и си навит(а) да учиш адмирал Маслин на немски, обади се, моля. Както стана дума, мен ме заточиха в Мюнхен, та моля обади се на Шу (088.786.1596) или Паша (08888.45.760). Можеш и да пишеш на Паша на pasha.slavova@gmail.com или на мен на me@brmbra.guru.

Благодаря ти,
София.
Активен
Mortuary
Полковник
Публикации: 2199

« Отговор #3: 24 февруари 2017, 09:53:23 »

Най-актуалните длъжности сред колегите са работата в аптека и работата на половин/цял щат в някоя болница. Ако имаш желание, избери си обект и отиди да попиташ.
Активен

Специализант, МУ-София

MissAglaya
Новобранец
*
Публикации: 4

« Отговор #4: 16 февруари 2018, 14:47:41 »

Не отделяй повече от 3-4 часа на ден, иначе ще ти е адски трудно.
Активен
pepinka
Новобранец
*
Публикации: 49

« Отговор #5: 12 април 2018, 16:24:23 »

Аз ги съчетавам, но е изключително трудно…
Активен
pepinka
Новобранец
*

« Отговор #6: 12 април 2018, 16:28:31 »

С повече от 4 часов работен ден обаче не става!
Активен
radi98
Новобранец
*
Публикации: 15

« Отговор #7: 16 април 2018, 20:58:12 »

И аз опитах, но не мога да ги съчетавам. Приоритет ми е образованието на този етап и поради тази причина избрах него.
Активен
pepinka
Новобранец
*

« Отговор #8: 25 юни 2018, 13:06:43 »

Трябва да е нещо почасово… иначе не виждам вариант…
Активен
stylish_i
Новобранец
*
Публикации: 39

« Отговор #9: 08 септември 2019, 21:29:28 »

Може да опиташ работа от вкъщи
Активен
Страници: [1] Разпечатай
Отиди на: