Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 101 Разпечатай
Автор Тема: смешки  (Прочетена 253340 пъти)
max6045
Полковник
Публикации: 3055

« Отговор #270: 28 януари 2010, 23:55:48 »

http://vbox7.com/play:acacbc3e&al=1&vid=  Ухилено Ухилено
Активен

F U C K  O F F !!! (rock)
daemon
Soulmate
Полковник
Публикации: 2490

« Отговор #271: 29 януари 2010, 21:41:49 »

Истински хот-дог... тия, дето ги дават до входа на ПУЦ ряпа да ядат! Ухилено
Активен

Hello, ladies! Look at your man, now back to me. Now back at your man. Now back to ME. Sadly, he isn't me.
fa7al_error
Soulmate
Полковник
Публикации: 2101

« Отговор #272: 29 януари 2010, 21:46:43 »

Истински хот-дог... тия, дето ги дават до входа на ПУЦ ряпа да ядат! Ухилено
Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка
Активен

roro
Полковник
Публикации: 698

« Отговор #273: 29 януари 2010, 21:52:08 »

Плаче
Активен

Какво си седнал да мислиш бе...накрая и ти ще умреш.
Charlie
Полковник
Публикации: 1031

« Отговор #274: 29 януари 2010, 21:54:29 »

ООооо какво сладко кученцее  Усмихнат Целувка

Активен

Man kann von uns halten was immer man da will
wir halten uns schadlos, wir halten niemals still!

ФДМ София
the_frgt10_girl: Вие стоматолозите сте извратени =D Харесвате ми =D
roro
Полковник

« Отговор #275: 29 януари 2010, 21:56:01 »

Буквално  Широка усмивка
Активен

fa7al_error
Soulmate
Полковник
Публикации: 2101

« Отговор #276: 29 януари 2010, 23:29:14 »

След брутално слабия сезон на морето, известния гларус Жорката, решил да гастролира по чуждите курорти в търсене на благи ласки от сгодни женици. След успешни посещения на няколко по-скромни места, Жорката решил да се пробва и на Лазурния Бряг, но ударил на камък - никоя девойка не го заговаряла противно на перфекния плажен фреснки, немски и акробатичен есперанто.

На ръба на отчаянието, Жорката мернал по плажа да се разхожда Брад Пит и притичал до него - "Брад, ти баща, ти майка, помагай - за какво е тая прословута мъжка солидарност, ако не удариш едно рамо?" Брад Пит се усмихнал и казал "Разбира се, че ще помогна, казвай..."
Утре ще седна някъде около хотел Негреско, почнал плана Жорката, и ти като минаваш, ще се отклониш от брега и искам само да минеш да кажеш "Здрасти Жорка, как сме" - оттам насетне аз си знам...
Това не е никакъв проблем, казал Брад Пит, утре към 10 ще се оглеждам при Негреско...

Речено-сторено, от рани зори Жорката хвърлил стръв и благородно ухажвал няколко обещаващи женици пред хотела. Станало към 10 и ей на - Брад Пит върви покрай водата и се оглежда. Мернал Жорката, усмихнал се все едно среща стар приятел от детството... Приближил се и казал:

Добро утро, дами. Простете ми безпокойството, но искам само да кажа "здрасти" на Жорката.

Жорката, доволно изтегнат в банския от Илиянци на голия пясък, свалил очилата си на ръба на носа и попитал "Кво? Кой си ти бе?"

Брад Пит, без да губи усмивката казал "как така, Жорка, не ме ли помниш, аз съм Брад Пит - с тебе сме стари приятели..."

Жорката го погледнал изпитателно и казал "Я марш бе, навлек - писнá ми от лепки!"
Активен

nadejda_tsenova
Полковник
Публикации: 2057

« Отговор #277: 30 януари 2010, 00:40:34 »

Откровения из българските форуми (правопис и пунктуация запазени):

Здравейте,значи на 13 години съм и съм зависим от чипс(да,точно така действа ми като наркотик)...Дори в момента съм затрупан с чипс и ям,клавиатурата ми е супер мазна,но няма да я чистя,понеже нон-стоп ям чипс и няма смисъл...Не мога да спра да ям,пък и има с различни вкусове,чушки,лук,сирене,сол...Каквото ми душа поиска...Странно но не надебелявам Проблема е,че не съм някое богаташче и сам трябва да се грижа за "набавянето" на така необходимия чипс ...Та се налага да влизам в по-големите вериги магазини и да крада... Крал съм от почти всички магазини в моя и околните квартали...Помогнете моля...

А аз мислех, че шоколадът ми е проблем...  Ухилено
Активен

Mistress of poisons and other RX-rated matters.

ЗИГ ЗАЙЛ!
roro
Полковник

« Отговор #278: 30 януари 2010, 14:21:57 »

Здравейте,значи на 13 години съм и съм зависим от чипс(да,точно така действа ми като наркотик)...Дори в момента съм затрупан с чипс и ям,клавиатурата ми е супер мазна,но няма да я чистя,понеже нон-стоп ям чипс и няма смисъл...Не мога да спра да ям,пък и има с различни вкусове,чушки,лук,сирене,сол...Каквото ми душа поиска...Странно но не надебелявам Проблема е,че не съм някое богаташче и сам трябва да се грижа за "набавянето" на така необходимия чипс ...Та се налага да влизам в по-големите вериги магазини и да крада... Крал съм от почти всички магазини в моя и околните квартали...Помогнете моля...

не могаааааа неее не могаааааааааа   Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено :-\ Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено Ухилено ахахаххаааааааа
Активен

roro
Полковник

« Отговор #279: 30 януари 2010, 14:23:30 »

... и все пак може наистина да е сериозно Ухилено
Активен

mary_shery
Полковник
Публикации: 778

« Отговор #280: 30 януари 2010, 14:42:17 »

Ухилено Ухилено Ухилено А един мой познат крадеше дъвки като малък. Широка усмивка
Активен

Фармацка 4 курс Усмихнат
faidanema
Глобален Модератор
Публикации: 3289

« Отговор #281: 30 януари 2010, 16:06:52 »

Ухилено Ухилено Ухилено А един мой познат крадеше дъвки като малък. Широка усмивка
Верно?..
Активен

Attraction is NOT a choice!
daemon
Soulmate
Полковник
Публикации: 2490

« Отговор #282: 31 януари 2010, 00:48:08 »

Какво казал Майк Тайсън на Ван Гог:
- Това ще го ядеш ли?
Активен

Hello, ladies! Look at your man, now back to me. Now back at your man. Now back to ME. Sadly, he isn't me.
elitooo
Лейтенант
Публикации: 161

« Отговор #283: 31 януари 2010, 23:46:42 »

От teenproblem ли е това   Ухилено
ако е от там сигурно е ебавка темата  Ухилено Ухилено (там често се намират такива теми уникати  Широка усмивка)
Активен
Slayer
Полковник
Публикации: 2719

« Отговор #284: 01 февруари 2010, 00:03:16 »

От teenproblem ли е това   Ухилено
ако е от там сигурно е ебавка темата  Ухилено Ухилено (там често се намират такива теми уникати  Широка усмивка)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1454193&sid=64b2c6c05cc45f38e91eec689743f8cd  Широка усмивка
Активен

Стоян Балтов (1988 - 2008) - доблестен мъж, великолепен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!
ФФ - IV КУРС
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 101 Разпечатай
Отиди на: