Страници: [1] Разпечатай
Автор Тема: Подарък?  (Прочетена 93 пъти)
pepinka
Сержант
**
Публикации: 58

« : 25 юни 2018, 13:04:44 »

Добър ден колеги,
Нуждая се от вашата помощ! Една приятелка от университета има рожден ден и търсим усилено подарък, но не можем да се сетим за нещо уникално, различни от стандартните неща като: дрехи, аксесоари, бижута, козметика и т.н. Тя е по-затворен тип и не обича много показността. Поради тази причина не искаме да вземем нещо кичозно, което няма да й влезе в употреба, но нямам почти никакви идеи… Бих се радвала да ударите едно рамо, ако можете…
Активен
radi98
Новобранец
*
Публикации: 29

« Отговор #1: 09 юли 2018, 12:11:31 »

Здравей,
И аз наскоро минах през този път с избор на подарък...  В крайна сметка се спрях на бижута с кристали Сваровски от https://crystalzoneshop.com/ Имат много семпли и изчистени модели, които биха допаднали на всеки вкус. Доколкото ми е известно те са едни от малкото официални вносители на бижута Swarovski в България. Всичките бижута, които предлагат имат сертификат за автентичност и качество. Имат магазин в студентски град на бул. Симеоновско шосе 9, ако искаш може да идеш на място и да разгледаш какво предлагат. При положение, че нищо не си харесаш остава опцията за дрехи или нещо друго…
Активен
TheNet
Сержант
**
Публикации: 71

« Отговор #2: 20 юли 2018, 11:13:02 »

Какво реши да купиш на приятелката ти?
уикенд,schody metalowe zewnętrzne,дървени къщи,версаче
« Последна редакция: 08 август 2018, 22:20:16 от TheNet » Активен
pllb
Сержант
**